Hizmetlerimiz

Ev Taşıma

Evden eve nakliyat firması olarak İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında en üst sıralarda yer alıyoruz. Ürettiğimi hizmet ve sunduğumuz fiyat optimum seçenekler ile siz değerli takipçilerimize ulaşıyor ve yükünüzü hafifletiyoruz. Bu sayede hem daha güçlü, hem de daha seri bir çalışma sistemi uyguluyoruz. .

Zaman kaybetmeden bizlere ulaşmak için iletişim seçeneğini kullanabilirsiniz. İstanbul nakliyat firmaları ve evden eve nakliyat fiyatları bakımından, genellikle pek çok müşterimizin sık sık tercih ettiği bir firma olarak, sigortalı ve güncel alt yapı hizmetleri ile oldukça verimli bir eşya taşıma firmasıyız. Bu yüzden hem İstanbul nakliye firmaları, hem de evden eve nakliyat İstanbul aramalarında değerli müşterilerimize çözüm üretmekten gurur duyuyoruz.


Kurumsal Taşımacılık

Günümüz Türkiye’sinde her geçen gün yeni iş sahaları ve beraberinde yeni şirketlerin kurulması ile iş dünyasında sektör bazlı olarak firmalar ortaya çıkmaktadır.Kimisi A.Ş. kimisi LTD firmaları kimisi de şahıs firmaları.

Görmekte zorlansak da kurumsal taşımacılık hizmetleri de bu şirketler ve binalar sayesinde hareketlilik kazanmaktadır. Şirketimiz bu sektörde önemli başarılara imza atmış firmalardan birisidir. Özellikle İstanbul Avcılar bölgesinde kurumsal taşımacılık hizmetleri ile adını hemen hemen tüm şirketlere duyurmuştur.


Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat firmaları arasında yer alan firmamız tüm işlemleri deneyim ve doğru planlama ile üstlenmektedir. Sektör içerisinde eğitimli ve deneyimli personel ekibimiz ve kombinelerimiz her an sorularınıza cevap, nakliye işlemlerinize de kolay çözüm odaklı hizmet vermektedirler.

Şehirlerarası nakliyat fiyatları belli başlı noktalara göre değişkenlik gösterebilmektir. Fiyat alabilmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Fiyatları öğrendikten sonra sürecimiz talebiniz sonrasında başlatılır. Bu süreç içerisinde öncelikle evinizin ekspertizliği yapılır ve sizlere uygun araç ve personel ekibi sağlanır bu işlem sonrası evinizin nakli için eşyalarınızın değerince sigorta yapılır ve hizmetiniz de riziko ve hasar olayları için önlem alınır.


Ücretsiz Ekspertiz

Dedebek Evden Eve Nakliyat olarak Ücretsiz Ekspertiz Hizmetimiz mevcuttur. Taşınmadan önce mutlaka arayıp müşteri temsilcilerimizle görüşün.

Ücretsiz Ekspertiz; Evden eve nakliyat, ofis ve büro taşıma, banka taşıma, vb gibi tüm taşımacılık işlemlerinizde, firmamız konusunda uzman ekspertiz personeliyle taşınacak olan ev eşyası, ofis eşyası veya yüklerinizi inceleyerek sizlere aşağıdaki konuları göz önüne alarak taşıma maliyeti sunar. Maliyet size uygunsa ekspertiz yapan kişiyle gün belirlenir ve taşıma sözleşmesi yapılır. Firmamız ekspertiz işlemini sizlere ücretsiz olarak sunar.


Taşınmaya Hazır mısınız? Hemen Arayın0212 593 46 83

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz